Witamy! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Home
  O firmie
  Oferta handlowa
  Sklepy firmowe
  Kontakt
 
 

  Wędliny
  Podroby
  Mięso
  Drób
  Tłuszcze

+ + +  Profil firmy  + + +

Zakład "Masarnia Podmiejska" to prywatne przedsiębiorstwo produkcyjno - handlowe oferujące szeroki asortyment mięs, jego przetworów i wyrobów wędliniarskich. Firma mieści się w Gorzowie Wlkp. na terenie województwa lubuskiego, a jego właścicielami są Danuta Jucha i Robert Komoszyński. (Dokładny adres oraz mapa dojazdu znajdują się na stronie >> kontakt). Zakład zaistniał na rynku w 1990 roku. Od tego czasu firma nieustannie powiększa swoją produkcję i asortyment odpowiadając na coraz to nowsze potrzeby i wymagania klientów, które są głównym motorem działań zarządu i pracowników.
 

Produkujemy ponad 100 asortymentów wędlin, wędzonek, wyrobów wędliniarskich, blokowych i drobiowych, które sprzedajemy po cenach hurtowych oraz detalicznych. W zakładzie naszym znajduje zatrudnienie około 40 osób. Posiadamy 13 sklepów firmowych zaopatrywanych na bieżąco w świeży towar (>> zobacz lokalizację sklepów). Posiadamy stałych, zadowolonych z usług naszej firmy odbiorców, do których należą hurtownicy oraz właściciele sklepów mięsnych. Dysponujemy własną bazą transportową i surowcową zapewniającą najwyższą jakość mięsa z gospodarstwa rolno-hodowlanego należącego do firmy.
 

Najnowsza technologia w połączeniu z tradycyjnymi recepturami i metodami pozwala uzyskać wyroby charakteryzujące się doskonałymi walorami smakowymi, czyniąc je tym samym poszukiwanymi przez konsumentów. Skrupulatna kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji w połączeniu z doskonałymi przyprawami to gwarancja wysokiej jakości wyrobów i satysfakcji klientów. Niepowtarzalne walory smakowe i estetyczne naszych produktów osiągamy również dzięki stosowaniu najlepszej jakości surowców, wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i urządzeń w połączeniu ze sprawdzonymi i tradycyjnymi recepturami oraz ciągłemu dopasowywaniu do nowych wymagań i gustów naszych klientów. Zakład jest pod stałym nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej.
 

+ + +  Czym się zajmujemy?  + + +

Ubój, produkcja i przetwórstwo mięsa wołowego i wieprzowego
Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów mięsnych
Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów mięsnych
Zaopatrzenie restauracji i stołówek
Hodowla trzody chlewnej i bydła
Oferujemy własny transport
Odpowiadamy na indywidualne potrzeby odbiorców hurtowych.
 

+ + +  Co oferujemy?  + + +

W swojej ofercie proponujemy m.in:
mięsa
  wieprzowe
  wołowe
  cielęce
  drobiowe
wędzonki produkowane metodą tradycyjną
wędliny - drobno, grubo i średnio rozdrobnione
pieczenie
mielonki wieprzowe - prasowane
wyroby podrobowe
 
Szczegółowe informacje na temat asortymentu znajdują się na stronie oferta handlowa.
  

+ + +  Współpraca... Rozwój firmy  + + +

Uwaga! Poszukujemy wspólników!

Masarnia posiada zezwolenie na budowę nowej ubojni, w związku z czym poszukujemy zainteresowanych współpracą kontrahentów.

O szczegóły prosimy pytać pod numerem telefonu: (0 prefix 95) 7322 277 lub pod naszym adresem e-mail: masarnia@civ.pl.

  

+ + +  Dodatkowe informacje  + + +

Masarnia Podmiejska zatrudnia uczniów w celu przygotowania zawodowego, który kończy się egzaminem czeladniczym w zawodzie: rzeźnik - wędliniarz. Posiadamy wyszkoloną kadrę w tym zakresie. Zainteresowanych zapraszamy do współpracy!
W dniu 25.04.2002 r. Izba Rzemiosła w Gorzowie Wlkp. przyznała właścicielom masarni z tego tytułu srebrną odznakę mistrza za szkolenie uczniów w rzemiośle. Nasi uczniowie biorą udział w wielu ogólnopolskich konkursach.
Masarnia Podmiejska jest Zakładem Pracy Chronionej, zatrudnia przede wszystkim niepełnosprawnych oraz rencistów z grupą inwalidzką. Zapewniamy swoim pracownikom pełną opiekę medyczną. Podpisaliśmy z tego tytułu umowę z przychodnią znajdującą się w Gorzowie Wlkp. na ul. Piłsudskiego. Ponadto na terenie zakładu utworzono gabinet pielęgniarski, wyposażony w sprzęt oraz środki medyczne. Zatrudniona jest pielęgniarka dyplomowana oraz specjalista d/s rehabilitacji.


Przedsiębiorca uzyskał suwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich Firm" udzieloną przez PFR S.A.
  
 

TOP

 

 

Masarnia Podmiejska
Zakład Pracy Chronionej
Spółka jawna

Danuta Jucha,
Robert Komoszyński

ul. Podmiejska 18 A
66-400 Gorzów Wlkp.
województwo lubuskie
Tel. (0-95) 7322 277

masarnia@civ.pl
masarnia-podmiejska.civ.pl
 
 

Jesteś gościem w naszym serwisie...


 

Designed by DeaDesign    
Projekt i realizacja DeaDesign
Copyright © 2002, 2003 DeaDesign
Wszelkie prawa zastrzeżone.